WYBIERZ ZABIEG, ABY POZNAĆ SZCZEGÓŁY

Dłonie

Manicure

Zabieg kosmetyczny, któremu poddawane są dłonie, nadający im schludny wygląd, dzięki pielęgnacji płytki paznokcia oraz skóry rąk. Podstawowy manicure polega na opiłowaniu paznokci, usunięciu skórek, nabłyszczeniu płytki paznokciowej oraz nałożeniu odżywczego kremu na skórę dłoni. W naszym salonie gwarantujemy czystość używanych narzędzi, dzięki ich sterylizacji. Ponad to każdy klient posiada własny pilniczek, bloczek polerski oraz patyczek bambusowy.

Manicure + malowanie

Zabieg manicure wzbogacony o nadanie koloru płytce paznokciowej za pomocą klasycznego lakieru do paznokci, poprzedzony nałożeniem wzmacniającej bazy. Na wykończenie aplikujemy lakier nabłyszczający. W naszym salonie stosujemy lakiery renomowanej marki Mollon

Malowanie paznokci

Zabieg polegający na odsunięciu skórek (jeśli istnieje taka konieczność), nałożeniu wzmacniającej paznokcie bazy, wybranego z naszej szerokiej gamy kolorów lakieru klasycznego i wykończeniu lakierem nabłyszczającym.

Manicure japoński

Świetny zabieg wzmacniający płytkę paznokciową. Polega on na opracowaniu płytki tak samo, jak podczas klasycznego zabiegu manicure, a następnie wcieraniu w płytkę paznokciową specjalnymi szczoteczkami dwóch mieszanek w postaci pasty i pudru, zawierających keratynę, krzemionkę, pszczeli pyłek oraz witaminy A+E. Zabieg nabłyszcza paznokcie nadając im zdrowy i elegancki wygląd. Krzemionka i keratyna wypełniają ubytki w zniszczonej płytce paznokciowej wzmacniając ją, a mieszanka witamin A+E oraz pyłek pszczeli uszczelniają strukturę paznokcia i zapobiegają nadmiernemu parowaniu wody, pozwalając tym samym na szybszą regenerację. Seria zabiegów daję bardzo pozytywne, długo utrzymujące się efekty. Po zabiegu nie powinno się malować paznokci zwykłym lakierem przez co najmniej 2 tygodnie. Nie można wykonywać stylizacji żelowych i hybrydowych przez około 3 miesiące.

Manicure hybrydowy

Jest to połączenie technik manicure klasycznego wraz z nową, trwałą technologią nadawania koloru płytce paznokciowej. Bezpieczny zabieg polegający na nałożeniu specjalnego światłoutrwardzalnego lakieru w trzech etapach: bazy, koloru oraz lakieru nabłyszczającego. Przygotowanie płytki paznokciowej przed lakierem hybrydowym polega na zmatowaniu bloczkiem polerskim oraz odtłuszczeniem paznokci. Czas trwania zabiegu to od 40 do 60 minut. Efekt utrzymuje się co najmniej 3 tygodnie. W naszym salonie gwarantujemy czystość używanych narzędzi, dzięki ich sterylizacji. Ponad to każdy klient posiada własny pilniczek, bloczek polerski oraz patyczek bambusowy. Pracujemy na produktach renomowanych marek Mollon, Indigo, Słowianka, Victoria Vynn, Makear, Vermello, Mistero Milano, Modena.

Korekta hybryd

Ściągniecie poprzedniego lakieru hybrydowego techniką odmaczania w acetonie lub za pomocą frezarki (oby dwie metody są bezpiecznie dla paznokci), wykonanie zabiegu manicure i nałożenie nowego lakieru hybrydowego.

Ściągnięcie hybryd + malowanie z odżywką

Usunięcie lakieru hybrydowego techniką odmaczania w acetonie lub za pomocą frezarki (oby dwie metody są bezpiecznie dla paznokci) oraz wykonanie klasycznego zabiegu manicure.

Manicure SPA

Zabieg rozpoczynający się od wykonania klasycznego manicure, czyli opiłowaniu paznokci, usunięciu skórek i nabłyszczeniu płytki paznokciowej. Następnie wykonywany jest peeling ziarnisty i masaż dla skóry dłoni. W celu zwiększenia nawilżenia i odżywienia naskórka, wykonywany jest zabieg parafinowy. Na skórę nałożona zostaje pielęgnująca maska lub na specjalnie życzenie klienta, w celu wykorzystania świetnych warunków stwarzanych podczas zabiegu, zwiększających przepuszczalność substancji aktywnych, istnieje możliwość nałożenia skoncentrowanego serum za dodatkową opłatą w wysokości 15zł (w tym przypadku maska nałożona zostanie na wykończenie zabiegu). Następnie dłonie klienta zanurzane są na kilka sekund w podgrzanej, płynnej parafinie, która po wyciągnięciu z podgrzewacza szybko zastyga tworząc miękką skorupkę. Dłonie wraz z parafiną owijane są folią i wkładane do specjalnych, ciepłych rękawiczek, by przedłużyć dobroczynne działanie parafiny. Parafina sama w sobie nie stanowi substancji odżywczej. Zastygając na skórze tworzy okluzję, warstwę nieprzepuszczalna dla wody zatrzymując ją i dając ekstremalne nawilżenie. Ciepło niezbędne do jej rozpuszczenia rozszerza pory skórne i zwiększa przepuszczalność bariery naskórkowej dla substancji aktywnych zawartych w położonym wcześniej kosmetyku, dając przy tym błogie odczucia.

Efekt? Silnie nawilżona i napięta skóra. Zabieg stosowany regularnie przynosi spektakularne efekty zadbanych i zdrowych dłoni.

Idealny zabieg jakim możesz obdarować bliską osobę! Sprawdź zakładkę BON UPOMINKOWY, by dowiedzieć się więcej.

Kąpiel parafinowa + peeling

W pierwszej kolejności podczas tego zabiegu wykonywany jest peeling ziarnisty dłoni wykorzystując techniki masażu. Następnie na skórę nałożona zostaje pielęgnująca maska lub na specjalnie życzenie klienta, w celu wykorzystania świetnych warunków stwarzanych podczas zabiegu, zwiększających przepuszczalność substancji aktywnych, istnieje możliwość nałożenia skoncentrowanego serum za dodatkową opłatą w wysokości 15zł (w tym przypadku maska nałożona zostanie na wykończenie zabiegu). Następnie dłonie klienta zanurzane są na kilka sekund w podgrzanej, płynnej parafinie, która po wyciągnięciu z podgrzewacza szybko zastyga, tworząc miękką skorupkę. Dłonie wraz  z parafiną owijane są folią i wkładane do specjalnych, ciepłych rękawiczek, by przedłużyć dobroczynne działanie parafiny. Parafina sama w sobie nie stanowi substancji odżywczej. Zastygając na skórze tworzy okluzję, warstwę nieprzepuszczalna dla wody zatrzymując ją i dając ekstremalne nawilżenie. Ciepło niezbędne do jej rozpuszczenia rozszerza pory skórne i zwiększa przepuszczalność bariery naskórkowej dla substancji aktywnych zawartych w położonym wcześniej kosmetyku, dając przy tym błogie odczucia.

Skórki / skracanie

Usunięcie skórek oraz skrócenie i opiłowanie paznokci.

Żelowane naturalnej płytki

Zabieg rozpoczyna od manicure klasyczny. Następnie płytka paznokciowa zostaje zmatowiona i odtłuszczona. Na naturalną płytkę paznokciową (bez przedłużenia) nakładane są światłoutrwardzalne żele: bazowy, kolor oraz nabłyszczający. Wykazują one większa twardość w stosunku do lakierów hybrydowych, polecane są dla posiadaczy słabszych paznokci, wymagających większego wzmocnienia. Trwałość stylizacji to ponad 3 tygodnie. W naszym salonie gwarantujemy czystość używanych narzędzi, dzięki ich sterylizacji. Ponad to każdy klient posiada własny pilniczek, bloczek polerski oraz patyczek bambusowy. Pracujemy na produktach renomowanych marek Mollon, Indigo, Słowianka, Victoria Vynn, Makear, Vermello, Mistero Milano, Modena.

Przedłużanie paznokci

Podczas zabiegu wykonywany jest manicure klasyczny, następnie płytka paznokciowa zostaje zmatowiona i odtłuszczona. W naszym salonie wykonujemy przedłużanie paznokci metodą żelową na szablonie lub na tipsie. Po opiłowaniu przedłużonego paznokcia, nałożony zostaje kolorowy żel lub lakier hybrydowy (oby dwa rodzaje produktów mają taką samą trwałość). Na zakończenie aplikujemy lakier nabłyszczający. Trwałość stylizacji to ponad 3 tygodnie. W naszym salonie gwarantujemy czystość używanych narzędzi, dzięki ich sterylizacji. Ponad to każdy klient posiada własny pilniczek, bloczek polerski oraz patyczek bambusowy. Pracujemy na produktach renomowanych marek Mollon, Indigo, Słowianka, Victoria Vynn, Makear, Vermello, Mistero Milano, Modena.

Glanc

Zabieg polega na zmatowieniu płytki paznokciowej bloczkiem polerskim, odtłuszczeniu paznokcia, a następnie nałożeniu żelu nabłyszczającego. Długotrwały efekt połyskujących i mocnych paznokci w 15 minut.

Mała korekta / zmiana koloru

Zabieg polega na ściągnięciu poprzedniego koloru żelu i nałożeniu nowego, jednak poprzedni manicure nie może być starszy niż 2 tygodnie. Zabieg nie zawiera klasycznego manicure.

Korekta do 3 tygodni

Zabieg rozpoczynany od ściągnięcia starego manicure żelowego, nie starszego niż 3 tygodniowy. Następnie wykonywane jest opracowanie płytki paznokciowej i nałożenie nowej stylizacji żelowej.

Korekta powyżej 3 tygodnie

Zabieg rozpoczynany od ściągnięcia starego manicure żelowego, starszego niż 3 tygodniowy. Następnie wykonywane jest opracowanie płytki paznokciowej i nałożenie nowej stylizacji żelowej

Ściągnięcie żelu

Usunięcie stylizacji żelowej paznokci za pomocą frezarki i wypolerowanie naturalnej płytki paznokcia w celu jej zabezpieczenia. Następnie wykonywany jest manicure klasyczny. Na zakończenie zabiegu na paznokcie nałożona zostaje odżywka wzmacniająca.

Naprawa 1 paznokcia

Jeśli twoja nowa stylizacja hybrydowa, żelowa lub lakierem klasycznym ulegnie przypadkowemu zniszczeniu i jeden lub dwa paznokcie wymagają reanimacji, oferujemy ich ekspresową naprawę w symbolicznej cenie.

Ściągnięcie żeli + hybryda

Usunięcie stylizacji żelowej paznokci za pomocą frezarki, przygotowanie płytki zgodnie z czynnościami podczas manicure klasycznego i wykonanie stylizacji hybrydowej.

Ściągnięcie żeli + nowe tipsy

Usunięcie stylizacji żelowej paznokci za pomocą frezarki, przygotowanie płytki paznokciowej zgodnie z czynnościami podczas manicure klasycznego, wykonanie nowego przedłużenia paznokci metodą żelową na formie lub na tipsie, nałożenie wybranego koloru hybrydowego lub żelowego (oby dwa produkty dają taką samą trwałość stylizacji)

Efekty, pyłki

Posiadamy szeroką gamę efektów, pyłków, brokatów, naklejek i innych ozdób, które doskonale urozmaicą stylizacje paznokci. Nasz specjalista zawsze służy pomocą w doborze odpowiedniego zdobienia.

Cyrkonia

Szeroka gama kolorów, kształtów i wielkości cyrkonii jaką posiadamy, pozwoli na podkreślenie wyjątkowości twoich dłoni i doda im czarującego blasku.

Ręcznie malowane wzory

Nasze specjalistki obdarzone są nie tylko szeroką wiedzą kosmetyczną, ale też talentem artystycznym, tworząc niepowtarzalne wzory na paznokciach.

Stopy

Pedicure pielęgnacyjny

Zabieg pedicure zaczynany jest od przyjemnej kąpieli dla stóp w wodzie z dodatkiem specjalnej soli lub płynu zmiękczającego skórę. Następnie specjalistka usuwa skórki nachodzące na płytkę paznokciową, skraca i opiłowuje paznokcie. Martwy, stwardniały naskórek podeszwy stóp usuwany jest dzięki frezarce kosmetycznej lub podologicznej. Za pomocą specjalnych frezów kapturkowych ścierany zostaje nadmiar skóry, dając efekt gładkich i zdrowych stóp. Zabieg jest zupełnie bezbolesny. Na wykończenie nałożony zostaje odżywczy krem. W naszym salonie gwarantujemy czystość używanych narzędzi, dzięki ich sterylizacji. Ponad to każdy klient posiada własny pilniczek, bloczek polerski, patyczek bambusowy oraz frez kapturkowy.

Pedicure + malowanie paznokci

Jest to zabieg pedicure pielęgnacyjny, który dodatkowo zawiera nadanie koloru płytce paznokciowej za pomocą klasycznego lakieru do paznokci, poprzedzonym nałożeniem wzmacniającej paznokcie bazy. Na wykończenie aplikujemy lakier nabłyszczający. W naszym salonie stosujemy lakiery renomowanej marki Mollon.

Pedicure hybrydowy

Zabieg pedicure pielęgnacyjnego w połączeniu z nową, trwałą technologią nadawania koloru płytce paznokciowej. Bezpieczny zabieg polegający na nałożeniu specjalnego światłoutrwardzalnego lakieru w trzech etapach: bazy, koloru oraz lakieru nabłyszczającego. Przygotowanie płytki paznokciowej przed lakierem hybrydowym polega na zmatowaniu boczkiem polerskim oraz odtłuszczeniem paznokci. Efekt utrzymuje się co najmniej 4 tygodnie. Pracujemy na produktach renomowanych marek Mollon, Indigo, Słowianka, Victoria Vynn, Makear, Vermello, Mistero Milano, Modena.

Pedicure z korektą hybryd

Zabieg łączący czynności pedicure pielęgnacyjnego z  korektą poprzedniej stylizacji hybrydowej stóp. Usunięcie lakieru odbywa się za pomocą metody odmaczania w acetonie lub za pomocą frezarki (oby dwie metody są bezpiecznie dla paznokci). Szeroka gama kolorów oraz zdobień pozwoli cieszyć się za każdym razem nową, wyjątkową stylizacją.

Hybrydy na stopy

Zabieg polegający na wykonaniu stylizacji hybrydowej dla paznokci u stóp. Zawiera on kąpiel, usunięcie skórek, skrócenie i opiłowanie paznokci oraz nałożenie lakieru hybrydowego. Zabieg wykończony jest wmasowaniem pielęgnującego kremu.

Korekta hybryd

Usunięcie poprzedniej stylizacji hybrydowej z paznokci u stóp za pomocą metody odmaczania w acetonie lub za pomocą frezarki (oby dwie metody są bezpiecznie dla paznokci). Zabieg rozpoczynany od kąpieli dla stóp, przygotowania płytki paznokcia poprzez usunięcie skórek, skrócenie i opiłowanie paznokci, a następnie wykonanie nowej stylizacji hybrydowej. Na zakończenie specjalista wmasowuje pielęgnujący krem.

Ściągnięcie hybryd / żeli + odzywka

Usunięcie stylizacji hybrydowej lub żelowej paznokci u stóp rozpoczynające się od kąpieli. Następnie stylistka usuwa lakier hybrydowy lub żel, wycina skórki, skraca i opiłowuje paznokcie, a na koniec nakłada wzmacniającą odżywkę oraz krem pielęgnujący skórę stóp.

Żelowanie paznokci u stóp

Wykonanie stylizacji żelowej na naturalnej płytce paznokci u stóp. Zawiera kąpiel, usunięcie skórek, skrócenie i opiłowanie paznokci oraz nałożenie żelu w wybranym kolorze. Zabieg wykończony jest wmasowaniem pielęgnującego kremu.

Moczenie, skracanie, skórki

Przyjemna kąpiel dla stóp rozpoczynająca podstawową pielęgnację, będąca przygotowaniem do usunięcia skórek i skrócenia oraz opiłowania paznokci.

Obcięcie paznokci

Szybki zabieg polegający na wykonaniu kąpieli dla stóp oraz skróceniu i opiłowaniu paznokci.

Pedicure z korektą żeli

Pedicure pielęgnacyjny połączony z usunięciem poprzedniej stylizacji żelowej paznokci i wykonaniem nowej.

Pedicure z żelowaniem paznokci

Zabieg łączący czynności pedicure pielęgnacyjnego wraz z nałożeniem stylizacji żelowej na naturalną płytkę paznokci u stóp.

Korekta żeli u stóp

Usunięcie poprzedniej stylizacji żelowej paznokci, zaczynającej się od kąpieli stóp, usunięcia skórek, skrócenia i opiłowania paznokci oraz nałożenia nowego żelu w wybranym kolorze. Na koniec stylistka wmasowuje odżywczy krem dla skóry stóp.

Podeszwa

Usuwanie martwego, stwardniałego naskórka podeszwy stóp. Z uprzednio umytych i zdezynfekowanych stóp, za pomocą frezarki kosmetycznej lub podologicznej, specjalista metodą ścierania frezem kapturkowym usuwa nadmiar skóry, pozostawiając zdrowe i gładkie stopy. Zabieg jest zupełnie bezbolesny i szybki. Na zakończenie zastosowany zostaje krem pielęgnacyjny.

Pedicure SPA

Twoje stopy potrzebują silnej odnowy? Zmęczone nogi marzą o odpoczynku, a Ty pragniesz chwili niezapomnianego relaksu? Ten zabieg jest właśnie dla Ciebie! Połączenie klasycznego pedicure z zabiegiem SPA dla stóp ukoi potrzeby nawet najbardziej wymagających. Rozpoczyna go przyjemna kąpiel w ciepłej wodzie z dodatkiem odprężających soli mineralnych. Następnie nasz specjalista usunie skórki, skróci oraz opiłuje paznokcie. Za pomocą frezarki, metodą ścierania dokładnie usunie martwy naskórek z podeszw. Jako wprowadzenie do wspaniałych odczuć podczas masażu, wykonywany jest najpierw peeling grzbietowej powierzchni stóp. Specjalista zmywa peeling i przechodzi do relaksacyjnego masażu stóp, łączącego w sobie ruchy głaskania, rozcierania i ugniatania, a także gimnastyki stawów. Na zakończenie nałożona zostaje maska dostosowana do potrzeb skóry klienta. Efekt to odprężone, zdrowe i niezwykle gładkie stopy.

Istnieje możliwość wykonania dodatkowo dowolnej stylizacji paznokci, ceny ustalane są indywidualnie.

Idealny zabieg jakim możesz obdarować bliską osobę! Sprawdź zakładkę BON UPOMINKOWY, by dowiedzieć się więcej.

Poznaj nasz zespół

Dowiedz się więcej o specjalistach przeprowadzających powyższy zabieg oraz obejrzyj zdjęcia z zabiegów.

Dr Teresa Girniak

Dr Teresa Girniak

Agnieszka Rogulska

Agnieszka Rogulska

Judyta Szwarc

Judyta Szwarc

Anna Górska

Anna Górska

Patrycja Wiesiołek

Patrycja Wiesiołek

Monika Zagórna

Monika Zagórna

Weronika Klorek

Weronika Klorek

Elena Kondratenko

Elena Kondratenko

Svietlana Lanush

Svietlana Lanush

Kontakt
Zobacz mapę i formularz kontaktowy