WYBIERZ ZABIEG, ABY POZNAĆ SZCZEGÓŁY

Peeling kawitacyjny twarzy

Zabieg pielęgnacyjny twarzy wzbogacony o peeling kawitacyjny. Fala ultradźwiękowa o częstotliwości od 18 do 100 kHz wykorzystywana podczas peelingu wywołuje w środowisku wodnym zjawisko kawitacji, czyli naprzemiennego rozrzedzania i zagęszczania cząsteczek. Podczas fazy rozrzedzania powstaje podciśnienie, które tworzy mikropęcherzyki wypełnione powietrzem, w drugiej fazie zagęszczania dochodzi do eksplozji pęcherzyków. Ich pękanie powoduje odrywanie się martwego naskórka, złogów łojowych i szkodliwych mikroorganizmów z powierzchni skóry, a także osiadłych zanieczyszczeń powietrza. Zjawisko kawitacji powoduje również tworzenie się mikroporów skórnych, które utrzymują się przez kilkadziesiąt minut. Znacznie zwiększa to przenikalność substancji aktywnych zawartych w preparatach kosmetycznych. Ze względu na to gorąco rekomendujemy rozszerzenie zabiegu o wprowadzenie serum, dostosowanego do typu skóry (usługa płatna dodatkowo).

Peeling kawitacyjny jest niezwykle bezpieczną i efektywną metodą złuszczania martwego naskórka. Może być stosowany dla każdego typu skóry, nawet najbardziej wrażliwej i alergicznej (do jego wykonania nie ma konieczności użycia substancji chemicznych poza wodą destylowaną).

 

Efekt: Promienna, gładka skóra. Wyraźnie odmłodzona i zregenerowana.

 

Schemat zabiegu: wywiad wstępny ze specjalistą wraz z wypełnieniem ankiety przedzabiegowej; demakijaż; analiza skóry przez specjalistę; peeling kawitacyjny; serum (opcjonalne); maska kremowa, krem na zakończenie.

 

Nie wiesz, czy ten zabieg jest dla Ciebie? Umów się na profesjonalną konsultację kosmetologiczną i dowiedz się jak prawidłowo dbać o swoją skórę. Więcej w punkcie cennika „Konsultacja kosmetologiczna”.

Peeling kawitacyjny twarzy, szyi i dekoltu

Zabieg pielęgnacyjny wzbogacony o peeling kawitacyjny, odpowiadający schematowi zabiegu z peelingiem kawitacyjnym twarzy, rozszerzony o okolicę szyi i dekoltu.

Peeling kawitacyjny + sonoforeza twarzy

Zabieg pielęgnacyjny twarzy wzbogacony o peeling kawitacyjny, odpowiadający schematowi zabiegu z peelingiem kawitacyjnym twarzy, rozszerzony o sonoforezę. Sonoforeza w przeciwieństwie do peelingu kawitacyjnego wykorzystuje fale ultradźwiękowe o wysokiej częstotliwości miedzy 1 a 10 MHz. Naprzemienne rozrzedzanie i zagęszczanie fali powoduje tworzenie się mikroporów w skórze przez które łatwo przenikają substancje aktywne, wprowadza w ruch elementy komórek przyspieszając tym ich metabolizm. Mikromasaż komórek wywołany podczas zabiegu przyspiesza procesy regeneracyjne, pobudza mikrokrążenie i zwiększa dotlenienie tkanki. Na skórę klienta nakładany jest koktajl substancji aktywnych zawartych w serum, dostosowany do indywidualnych potrzeb skóry (serum wliczone w cenę zabiegu). Zabieg może być stosowany jako zabieg pielęgnacyjny, ale również wykorzystujemy jego korzystne działania w celu polepszenia efektów terapeutycznych przy różnego typu schorzeniach skórnych. By umożliwić falom ultradźwiękowym głębsze oddziaływanie na skórę, na serum stosujemy hydrożel (stosowany również w gabinetach lekarskich podczas badania USG).

W odróżnieniu do mezoterapii bezigłowej, sonoforezę stosujemy do wprowadzenia substancji aktywnych o większych cząsteczkach (o dużej masie cząsteczkowej). Specjalista pomoże w wyborze odpowiedniej aparatury do danego zabiegu.

 

Efekt: Wyraźnie odmłodzona, jędrna skóra. Efekty terapii kosmetycznych znacznie zwiększone i przyspieszone.

 

Schemat zabiegu: wywiad wstępny ze specjalistą wraz z wypełnieniem ankiety przedzabiegowej; demakijaż; analiza skóry przez specjalistę; peeling kawitacyjny; sonoforeza + serum; maska kremowa, krem na zakończenie.

Nie wiesz, czy ten zabieg jest dla Ciebie? Umów się na profesjonalną konsultację kosmetologiczną i dowiedz się jak prawidłowo dbać o swoją skórę. Więcej w punkcie cennika „Konsultacja kosmetologiczna”.

Peeling kawitacyjny + sonoforeza twarzy, szyi i dekoltu

Zabieg pielęgnacyjny wzbogacony o peeling kawitacyjny i sonoforezę, odpowiadający schematowi zabiegu dla twarzy, rozszerzony o okolicę szyi i dekoltu.

Fala radiowa na twarz

Zabieg napinający skórę twarzy. Wykorzystujemy do tego radiofrekwencję, czyli promieniowanie elektromagnetyczne o częstości fal radiowych. Fale radiowe używane podczas zabiegu wywołują efekt termiczny, przegrzewanie włókien kolagenowych. Pod wpływem ogrzania ulegają one skurczeniu, co daje efekt napięcia skóry, poprawy jej elastyczności i zwiększeniu gęstości. Fale radiowe przyspieszają mikrokrążenie skórne, poprawiając tym odżywienie i dotlenienie tkanki.

Podczas zabiegu stosujemy specjalny żel chłodzący, by nie przegrzać nadmiernie skóry, a klient odczuwał przyjemne ciepło. Co ciekawe i interesujące, udowodniono, iż podczas zabiegu stymulowane jest wytwarzanie endorfin (hormonów szczęścia). Kilka godzin po zabiegu można zaobserwować poprawę humoru.

 

Efekt: Napięta skóra, poprawa owalu twarzy i jej kolorytu. Działanie przeciwzmarszkowe

 

Schemat zabiegu: wywiad wstępny ze specjalistą wraz z wypełnieniem ankiety przedzabiegowej; demakijaż; analiza skóry przez specjalistę; peeling; fala radiowa; maska kremowa, krem na zakończenie.

 

Nie wiesz, czy ten zabieg jest dla Ciebie? Umów się na profesjonalną konsultację kosmetologiczną i dowiedz się jak prawidłowo dbać o swoją skórę. Więcej w punkcie cennika „Konsultacja kosmetologiczna”.

Fala radiowa twarzy, szyi i dekoltu

Zabieg pielęgnacyjny wzbogacony o działania fali radiowej, odpowiadający schematowi zabiegu dla twarzy, rozszerzony o okolicę szyi i dekoltu.

Poznaj nasz zespół

Dowiedz się więcej o specjalistach przeprowadzających powyższy zabieg oraz obejrzyj zdjęcia z zabiegów.

Dr Teresa Girniak

Dr Teresa Girniak

Agnieszka Rogulska

Agnieszka Rogulska

Judyta Szwarc

Judyta Szwarc

Anna Górska

Anna Górska

Patrycja Wiesiołek

Patrycja Wiesiołek

Monika Zagórna

Monika Zagórna

Weronika Klorek

Weronika Klorek

Elena Kondratenko

Elena Kondratenko

Svietlana Lanush

Svietlana Lanush

Kontakt
Zobacz mapę i formularz kontaktowy