WYBIERZ ZABIEG, ABY POZNAĆ SZCZEGÓŁY

Masaż relaksacyjny

Twarz, szyja i dekolt (20 min)

Wspaniały masaż, który pozwoli Ci na chwilę zapomnienia. Łączy w sobie ruchy głaskania, rozcierania, ugniatania i wibracji. Może stanowić dodatek do całego zabiegu pielęgnacyjnego twarzy. Zmęczenie, podpuchnięte oczy po tym masażu staną się tylko mało znacząca przeszłością.

Specjalna maska do masażu twarzy dodatkowo silnie nawilża skórę, pielęgnuje i odżywia. Nie ma działania komedogennego (nie zatyka porów), jak w przypadku olejków do masażu.

Dłonie / stopy (20 min)

Dłonie i stopy, to jedne z najbardziej wrażliwych na dotyk części naszego ciała. Dzięki ruchom głaskania, rozcierania i ugniatania odprężamy układ drobnych mięśni, odprowadzamy nagromadzoną limfę (zmniejszenie opuchlizny). Pobudzamy krążenie, zwiększając odżywienie masowanych tkanek. Za pomocą masażu dłoni, czy stóp jesteśmy wstanie odprężyć całe ciało.

Masaż relaksacyjny dłoni i stóp obejmuje również delikatną gimnastykę stawów, co stanowi jego bardzo przyjemną część.

Zabieg manicure, czy pedicure na życzenie klienta, może zostać rozszerzony o masaż.

Plecy (40 min)

Odprężający masaż, łączący techniki głaskania, rozcierania i ugniatania, ograniczający się do okolicy pleców. Zmniejsza napięcie nerwowo-mięśniowe, daje wytchnienie dla mięśni grzbietu, odpręża i uspokaja.

Masaż zawsze dostosowany jest do indywidualnych potrzeb klienta.

Całe ciało (60 min)

Celem masażu, jak sama jego nazwa wskazuje, jest uspokojenie i odprężenie ciała. Doskonała forma relaksu niemal dla każdego. Pozwala zredukować napięcie mięśniowo-nerwowe, zrelaksować umysł, zmniejszyć poziom stresu. Masaż relaksacyjny świetnie sprawdza się zatem w stanach zmęczenia fizycznego, jak i umysłowego. Łączy w sobie techniki głaskania, rozcierania i ugniatania, co w przyjemny sposób łagodzi wszelkie objawy stresu. Oleje używane do masażu nawilżają i ujędrniają skórę.

Obejmuje masaż kończyn dolnych wraz ze stopami; brzuch; twarz, szyję i dekolt; plecy, barki i kark; kończyny górne wraz z dłońmi

Masaż zawsze dostosowany jest do indywidualnych potrzeb klienta.

Masaż klasyczny/sportowy

Plecy

Połączenie technik masażu klasycznego i sportowego dają fenomenalne efekty terapeutyczne. W porównaniu do masażu relaksacyjnego, masaż klasyczno-sportowy cechuje się większą intensywnością ucisku, rozcierania i ugniatania tkanek. Klient wychodząc z gabinetu wręcz czuje się jak nowo narodzony. Masaż nie oddziałuje kojąco wyłącznie na przemęczone mięśnie, ma bardzo duży wpływ na zmniejszenie napięcia nerwowego, który towarzyszy nam coraz częściej. Wbrew powszechnemu przekonaniu, nie jest on bolesny, jednak podczas niektórych ruchów można odczuwać chwilowy dyskomfort, po którym od razu pojawia się głębokie uczucie ulgi.

Każdy masaż dostosowany jest do indywidualnych potrzeb klienta. Przed przystąpieniem do zabiegu specjalista prowadzi wywiad, podczas którego ustala które partie mięśni potrzebują być rozmasowane najbardziej, sprawdza to również podczas wstępu do masażu.

Całe ciało

Całe ciało poddane masażowi, łączącemu techniki masażu klasycznego i sportowego, pozwala na generalną odnowę naszego samopoczucia. Silne odprężenie mięśni niweluje również towarzyszące nam napięcie nerwowe. Masaż ten jest intensywniejszy od masażu relaksacyjnego, ale nie jest bolesny. Może mu towarzyszyć tymczasowe uczucie dyskomfortu podczas wykonywania niektórych ruchów, ale szybko zamienia się w ogromną ulgę.

Obejmuje masaż kończyn dolnych wraz ze stopami; brzuch; twarz, szyję i dekolt; plecy, barki i kark; kończyny górne wraz z dłońmi

Każdy masaż dostosowany jest do indywidualnych potrzeb klienta. Przed przystąpieniem do zabiegu specjalista prowadzi wywiad, podczas którego ustala które partie mięśni potrzebują być rozmasowane najbardziej, sprawdza to również podczas wstępu do masażu.

Masaż SPA

Masaż gorącymi kamieniami (80 min)

Jeśli czujesz zmęczenie i osłabienie, potrzebujesz oderwać się od wszelkich zmartwień i stresu – masaż gorącymi kamieniami to znakomite rozwiązanie. Relaksujące i uzdrawiające właściwości gorących kamieni szybko przywrócą upragnione wytchnienie.

Działanie tego masażu łączy w sobie łagodzenie wszelkiego rodzaju bólów mięśniowych oraz bólów związanych z napięciem nerwowym. Pobudza układ krążenia, polepszając odżywienie tkanek. Po zabiegu skóra jest ujędrniona i elastyczna, a zdolność mięśni do wysiłku zwiększa się. Odczuwalne jest również mocne złagodzenie objawów i skutków stresu.

Masaż gorącą czekoladą (40 min)

Gorąca czekolada, po której ubywają kilokalorie? To właśnie u nas możesz poddać się takiemu zabiegowi. Cudowna woń czekolady otulająca twoje ciało wraz z relaksacyjnym masażem, dadzą niezapomniane odczucia. Zasługujesz na odrobinę luksusu.

Silne nawilżenie i ujędrnienie skóry, uczucie lekkości i relaksu są gwarantowanym efektem. Tego zabiegu nie da się zapomnieć i jesteśmy pewni, że zarezerwujesz kolejny termin lub obdarujesz bliską Ci osobę bonem upominkowym na ten własnie masaż.

Masaż obejmuje: tylną część kończyn dolnych wraz ze stopami; plecy, barki i kark; kończyny górne wraz z dłońmi.

Istnieje możliwość rozszerzenia masażu o przednią część ciała.

Zabieg z gorącą czekoladą

Twoja skóra potrzebuję większej uwagi? Właśnie dla niej oferujemy rozszerzony zabieg z masażem gorącą czekoladą.
Zaczyna się on od dokładnego peelingu całego ciała za pomocą sól morskich zatopionych w odżywczych olejkach. Skóra staje się niezwykle gładka, z promiennym blaskiem. Następnie przyjemnie ciepła czekolada rozlewana jest po ciele i rozprowadzana ruchami masażu relaksacyjnego. Masaż w zabiegu również obejmuje tylko tylną części ciała. Na zakończenie ciało owijane jest folią, by stworzyć okluzję i dokładnie nawilżyć oraz zmiękczyć skórę. Czas trwania zabiegu to około 90 minut.

Poznaj nasz zespół

Dowiedz się więcej o specjalistach przeprowadzających powyższy zabieg oraz obejrzyj zdjęcia z zabiegów.

Dr Teresa Girniak

Dr Teresa Girniak

Agnieszka Rogulska

Agnieszka Rogulska

Judyta Szwarc

Judyta Szwarc

Anna Górska

Anna Górska

Patrycja Wiesiołek

Patrycja Wiesiołek

Monika Zagórna

Monika Zagórna

Weronika Klorek

Weronika Klorek

Elena Kondratenko

Elena Kondratenko

Svietlana Lanush

Svietlana Lanush

Kontakt
Zobacz mapę i formularz kontaktowy