WYBIERZ ZABIEG, ABY POZNAĆ SZCZEGÓŁY

Makijaż dzienny

Delikatny makijaż, podkreślający piękno malowanej twarzy. Zabieg upiększający zawiera nałożenie podkładu i pudru, subtelnym konturowaniu twarzy bronzerem, róż na szczycie kości policzkowych, pokreśleniu oka za pomocą dwóch cieni lub kreski, wytuszowaniu rzęs oraz delikatnym zakreśleniu kształtu brwi.

Ten makijaż świetnie sprawdzi się nie tylko na uroczystościach dziennych, może stanowić makijaż wieczorowy dla Pań, dla których subtelne podkreślenie urody pozwala czuć się najbardziej komfortowo.

Makijaż wieczorowy

Twoje piękno zasługuje na dotyk naszych pędzli. Pozwól się oczarować makijażem, dzięki któremu na nowo odkryjesz samą siebie.

Makijaż wieczorowy należy do mocniejszych malunków twarzy. Jego intensywność jest dopasowywana do preferencji naszych klientek. W jego skład wchodzi podkład i puder, mniej lub bardziej intensywne konturowanie twarzy, róż oraz rozświetlacz na szczytach kości policzkowych, mocno podkreślone oko za pomocą cieni do powiek, wytuszowanie rzęs i zarysowanie ksztaltu brwi, szminka lub blyszczyk na ustach.

Istnieje możliwość doklejenia sztucznych rzęs, w postaci małych kępek, by dodać oku jeszcze bardziej wyrazistego wyglądu (usługa płatna dodatkowo)

Polecamy wykonanie zabiegu bankietowego przed makijażem, by skóra wyglądała świeżo, młodo i świetliście. W wyborze zabiegu pomocą służy specjalista.

Makijaż ślubny

Nadchodzi twój wielki dzień, a Ty chcesz wyglądać zniewalająco? Stres Cię paraliżuje i boisz się, że nie będziesz w stanie wykonać sama makijażu? Lub najzwyczajniej w świecie wolisz oddać się w ręce specjalistów. Odetchnij z ulgą, trafiłaś we właściwe miejsce.

Makijaż ślubny jest mieszanką makijażu dziennego i wieczorowego, jednak jego intensywność zależy od preferencji przyszłej Panny Młodej. Zachęcamy do wykonania makijażu próbnego, by wcześniej ustalić ze specjalistą szczegóły makijażu i uniknąć niepotrzebnego stresu.

Dla Pań młodych i ich gości przygotowujemy specjalne pakiety zabiegów w atrakcyjnych cenach. Szczegóły ustalane w prywatniej wiadomości (Facebook), telefonicznie lub bezpośrednio w salonie.

Makijaż próbny

Nie jesteś pewna, czy możesz zaufać naszym makijażystkom? Nigdy wcześniej nie korzystałaś z takiej usługi? Sprawdź nas! Gwarantujemy, że rozwiejemy twoje obawy.

Podczas makijażu próbnego specjalista omawia z klientką rodzaj preferowanego makijażu, doradza jaki makijaż będzie najlepiej podkreślał jej urodę i wykonuje wybrany makijaż, omawiając na bieżąco kolejno dodawane jego elementy.

Kępki

Rodzaj sztucznych rzęs zakładanych na jeden wieczór. Kilka sklejonych u podstawy włosków o różnej długości tworzą kępkę, którą za pomocą łatwo usuwalnego kleju przykleja się do skóry tuż nad naturalną linią rzęs, by je zagęścić i wydłużyć. Intensywność może być stopniowana przez ilość przyklejonych kępek rzęs. Bez problemu będą zdobić nasze oko przez cały wieczór.

By ściągnąć kępki należy przed zmyciem makijażu chwycić palcami lub pęsetą koniec kępki, uważając by nie złapać również naturalnych rzęs, a następnie lekko pociągnąć. Kępki stosunkowo łatwo odchodzą od skóry, dzięki czemu ich usunięcie jest zupełnie bezbolesne i w żaden sposób nie wpływają na kondycję naszych naturalnych rzęs, czy skóry powiek.

Poznaj nasz zespół

Dowiedz się więcej o specjalistach przeprowadzających powyższy zabieg oraz obejrzyj zdjęcia z zabiegów.

Dr Teresa Girniak

Dr Teresa Girniak

Agnieszka Rogulska

Agnieszka Rogulska

Judyta Szwarc

Judyta Szwarc

Anna Górska

Anna Górska

Patrycja Wiesiołek

Patrycja Wiesiołek

Monika Zagórna

Monika Zagórna

Weronika Klorek

Weronika Klorek

Elena Kondratenko

Elena Kondratenko

Svietlana Lanush

Svietlana Lanush

Kontakt
Zobacz mapę i formularz kontaktowy