Dr Teresa Girniak

Gwarantujemy opiekę profesjonalnego lekarza medycyny estetycznej.

Wszystkie zabiegi wykonywane są przez lekarza medycyny estetycznej Dr Teresa Girniak.

Doktor Teresa Girniak jest absolwentką Akademii Medycznej w Łodzi. Posiada specjalizację z chirurgii twarzowo- szczękowej. Jej praktyka zawodowa obejmuje 8 lat pracy na Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi na oddziale chirurgii twarzowo-szczękowej, a także 20 lat zarządzania własną kliniką w Melbourne w Australii.

Dodatkowo Doktor Teresa Girniak ukończyła 2- letnie studia z zakresu medycyny estetycznej i anti-aging. Posiada wieloletnie doświadczenie i grono wiernych pacjentek w tym obszarze.

28
Lat

Doświadczenia

w zakresie chirurgii twarzowo-szczękowej

Umów wizytę
I termin - 27.05.2019
II termin - 24.06.2019
Zarezerwuj wizytę w najdogodniejszym dla siebie terminie nim będzie za późno

Koszt konsultacji lekarskiej w wysokości 100 zł jest odliczany od jego ceny.

Powiększanie ust kwasem hialuronowym

Nasze preparaty mają komplementarne podejście do powiększania ust. Delikatnie powiększają oraz poprawiają ich kontur, zapewniając optymalne efekty dostosowane do każdego pacjenta.

 

Toksyna Botulinowa ( Botoks )

Toksyna Botulinowa ( Botoks) w medycynie estetycznej wykorzystywana jest do profilaktyki i usuwania zmarszczek mimicznych twarzy. Botoks hamuje przewodzenie impulsów nerwowych, które wywołują skurcze mięśni twarzy. W efekcie mięsnie przestają się kurczyć, a skóra znacznie poprawia swój wygląd.

 

Cienie pod oczami ( Dolina łez )

Wypełnienie zagłębienia daje efekt wypoczętej i odmłodzonej twarzy, przez co skóra zostaje nawilżona i przybiera świeży oraz jędrny wygląd. Zastosowane preparaty: odmładzają, nawilżają, poprawiają świeżość i jędrność skóry.

 

Wolumetria twarzy

Preparaty na bazie kwasu hialuronowego zapewniają odpowiednie wypełnienie oraz przewidywalny naturalny efekt i wysoki poziom satysfakcji pacjenta.

 

Głęboka mezoterapia

Kwas hialuronowy z Gricerolem to wyjątkowa opatentowana kombinacja naturalnie występujących i w pełni Biokompatybilnych i całkowicie wchłanialnych substancji. Wysoko nawilża skórę oraz spowalnia degradację kwasu hialuronowego. Zabieg jest wykonywany na twarzy, szyi, dekolcie oraz na dłoniach.

 

Dodatkowe informacje po obowiązkowej konsultacji z lekarzem.

Leczenie jest uzależnione od indywidualnego stanu skóry pacjenta.

Świadomy klient

Świadomość podejmowanych decyzji pozwala zdecydować się na zabieg najlepiej trafiający we własne potrzeby. Dlatego też dbamy o dostępność informacji oraz służymy radą.

Masz inne pytanie?
Kontakt
Zobacz mapę i formularz kontaktowy